Toborzási koordinátor - Munka kisgyermekkel
Mit kínál a Munka kisgyermekkel program

Kapcsolat

MUNKÁLTATÓKNAK MUNKAVÁLLALÓKNAK Hírlevelet kérek Kérdésem van Tudástár

victum.hu www.artima.hu

A projektet támogatja

© Copyright
IFKA Iparfejlesztési Közhasznú Nonprofit Kft.
2014

Toborzási koordinátor - részmunkaidőben

  • Ha hajlandó vagy bevetni mindent azért, hogy a lehető legjobb jelölteteket felkutasd,
  • Ha kitűnő kommunikációs készséggel bírsz, és van értékesítési affinitásod,
  • Ha nem ijedsz meg a kihívásoktól,
  • Ha kiválóan beszélsz angolul,
  • Akkor ez a lehetőség Neked szól!
  • Ne habozz, pályázz, csatlakozz hozzánk!

Feladataid lesznek:

  • Partnereink munkaerő kiválasztási projektjeinek szakmai támogatása, iránymutatás
  • Toborzási projektek teljes körű és önálló menedzselése
  • Jelöltek telefonos megkeresése, interjúk lebonyolítása
  • Hirdetésre beérkező pályázatok előszűrése
  • Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás, folyamatos tájékoztatás
  • Szoros együttműködés az értékesítőkkel
  • A folyamatok pontos adminisztrálása a nyomon követhetőség érdekében

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt
  • Toborzási területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (HR végzettség előny)
  • Értékesítési véna
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nagy teherbírás, analitikus szemlélet
  • Határozott, proaktív, sikerorientált, dinamikus személyiség
  • Munkaerőpiac ismerete
  • Előny bármely más nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Innovatív, professzionális környezet
  • Lendületes, vezető brand
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos fejlődés, tanulás
  • Részmunkaidős munkavégzés napi 4 vagy 6 órában

Jelentkezni lehet az alábbi e-mail címen: profession57@profession.hu

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Montevideo utca 9.

Kapcsolat:

Kálmán Edina
program-
menedzser

kalman@ifka.hu
+3620 581 2822

Hírek

2015.03.23.
Szülőnek lenni
2015.03.16.
Returning to work

bezár